Išvažiuojamoji vestuvių ceremonija

Tie laikai, kai Jaunieji žengdavo į kiek pasenusius Santuokos Rūmus, jau tampa praeitimi. Šiandien vis daugiau porų renkasi sujungti savo širdis malonioje aplinkoje, neįprastoje vietoje, kurią galima elegantiškai papuošti ir paversti ją tikru romantiškos meilės kampeliu.

 

Nė paslaptis, jog Santuokos Rūmų registracija – tai konvejerį primenantis reiškinys, kur “vyrai ir žmonos” yra štampuojami kas 15 minučių. Tačiau kiekviena pora – tai išskirtinė Meilės istorija, kuri nėra panaši į kokią nors kitą. Kiekviena pora turi unikalią savo šventės koncepciją, ir kodėl reikėtų ją suspausti į kažkokius rėmus?

 

Išvažiuojamoji vestuvių ceremonija – tai gražiausias būdas ištarti pačius svarbiausius gyvenimo žodžius. Savo draugų bei artimiausių žmonių apsuptyje, kurie patogiai įsitaiso ant vintažinių kėdžių, papuoštų gyvomis gėlėmis, Jaunoji eina minkštu kilimu iš žiedlapių savo Mylimojo link, kurio širdis pradeda stipriai plakti, ir su tuo jausmu negali susilyginti joks kitas jausmas.­

­Kadangi išvažiuojamoji ceremonija yra ruošiama iš anksto, ji tampa tiesiog tobula – jokių nereikalingų pauzių, jokių neteisingai arba per tyliai pasakytų žodžių, jokių šabloninių frazių, nes ceremonijos scenarijus, kuris yra kuriamas kiekvienai porai atskirai, yra ypatingas. Nereikia niekur skubėti, nes po kelių minučių už nugaros tikrai neatsiras kita pora, išeinanti iš Santuokos Rūmų. Galima neskubant džiaugtis kiekvienu akimirksniu, mėgautis putojančio vyno taure, bendrauti su artimais, fotografuotis, klausytis smuikininko arba lengvų džiazo variacijų. Tai Svajonė, kuri tampa realybe!

 

Išvažiuojamąją ceremoniją galima surengti praktiškai bet kurioje vietoje – tai gali būti ir miesto centras, ir miško laukymė, ir jūros krantas, ir daugelis kitų vietų, kurias mes Jums pasiūlysime.

 

Ceremonijos vedėjai, dekoratoriai, muzikantai, garso režisieriai ir kiti savo darbo specialistai sukurs mielą širdžiai aplinką, kuri paliks neišdildomą įspūdį visam gyvenimui. Jus galite pamatyti, kaip fantazijos virsta tikrove, ir kaip smagu žinoti, kad Jus patys esate savo svajonės kūrėjai. O mes įgyvendiname Jūsų norus.

 

Susisiekite su mumis, ir sužinokite, kaip pavirsti savo santuokos registracijos ceremoniją neįprasta ir unikalia pasaka nuo kurios viskas tik prasidės...

 

Tel. +370 608 25 625, info@tata.lt­