Vestuvių šou-programa

Vestuvės – tai šventė, kuri taps viena įsimintiniausių dienų ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams. Visa vestuvių dienos programa privalo būti suplanuota tobulai, kad viskam būtų skiriamas pakankamas dėmesys: daug meilės, romantikos, šypsenų, šiek tiek laimės ašarų, skanios vaišės, bendravimas su artimais žmonėmis ir, be abejo, įdomi šou-programa, kuri leis Jums ir Jūsų svečiams šauniai praleisti laiką ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos.

Mūsų ruošiamos šou-programos neleis Jums nuobodžiauti, o mes suplanuosime atlikėjų pasirodymus taip, kad Jus nepavargtumėt nuo programos, ir nesijaustumėt lyg esate koncerte.

 

Daug tikrų emocijų, profesionalūs atlikėjai, puiki režisūra, tyras garsas ir nepriekaištingi techniniai sprendimai – visa tai sujungiama į vientisą šou-programa, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius ir atitiks bendrą vestuvių stilistiką ir koncepciją.

 

Šou-programa – tai nėra skirtingų koncertinių numerių sujungimas į kelių valandų pasirodymą. Mūsų tikslas – kiekvienoms vestuvėms suteikti tam tikro išskirtinumo, ir mūsų šou-programa yra puikus Jūsų vestuvių akcentas, o ne “pagrindinis patiekalas”. Svarbiausia – skonis ir stilius.

 

Į šou-programą gali būti įtraukta: gyvo garso muzikiniai atlikėjai, šokėjai, žonglieriai, iliuzionistai, muilo burbulų šou, lazerių bei ugnies šou, smėlio šou ir daug kitų šou elementų, kurie pabrėš Jūsų vestuvių individualumą.

 

 

Profesionalūs vestuvių vedėjai, muzikantai ir įvairūs atlikėjai, kuriuos vestuvių organizatoriai sumaniai apjungia į bendrą spalvingą šou-programą, sukurs neįprastą šventinę nuotaiką Jums ir Jūsų svečiams, kurie dar ilgai kalbės apie Jūsų vestuvės.

 

Susisiekite su mumis, ir kartu mes sukursime pačią tinkamiausią Jūsų vestuvėms šou-programą.

 

Tel. +370 608 25 625, E-mail: info@tata.lt