Reload Maratonas

PASIKEITIMAI PRASIDEDA ČIA

 

KAS TAI?

 

Tai ne kursai, ne treningas ir ne apmokymų programa.

Tai 3 savaičių ONLINE sistema, kuri leis Jums persikrauti, atsikratyti neigiamų emocijų, užsibrėžti naujų tikslų ir (svarbiausia!) padės pradėti jų siekti!

Ši sistema skirta tam, kad Jus šiek tiek pakeistumėt savo mąstymą, savo santykius su šiuo pasauliu ir su savimi. Tai padės Jums pasiekti žymiai geresnių rezultatų Jūsų darbe.

Jus sužinosite, kaip galima dirbti mažiau, bet efektyviau! 

 

 

KAM TAI SKIRTA?

 

Inžinieriams, banko darbuotojams, namų šeimininkėms, vadovams, sekretorėms, vestuvių planuotojoms, IT specialistams ir visiems kitiems, kas nori: KEISTIS, TOBULĖTI, GERINTI SANTYKIUS SU APLINKINIAIS ir t.t. Galbūt Jus kamuoja depresija, norite užpildyti tuščias gyvenimo vietas, bet nežinote nuo ko pradėti? Tai sistema Jūsų sielai, kūnui, protui ir Jūsų profesijai!

Trūksta motyvacijos?

Nepakanka energijos?

Nežinote, ko patys norite?

Trūksta laiko sau, šeimai, draugams?

 

 

 

KAIP TAI VEIKIA?

 

"Bėgti" vienam yra sunku, ypač jei nusprendei tai daryti pirmą kartą. Kai tu esi ne vienas, gauni palaikymą iš kitų tokių pat bendraminčių, kaip ir tu - viskas pavyksta žymiai geriau. Kai kiti žmonės stebi tavo rezultatus, kai duoda patarimus, kai ragina nepasiduoti, norisi daryti dar geriau!

Norisi palaikyti kitus!

Norisi dalintis savo energija su visu pasauliu!

 

 

KAS BUS?

 

Tai bus 3 savaitės įdomių užduočių, kurias Jus gausite kasdien. Dirbsime grupėje iki 10 žmonių, kad kiekvienam būtų skiriama pakankamai laiko ir dėmesio! Jums bus LABAI nepatogu ir sunku atsisakyti senų neigiamų įpročių, bet Jus tai padarysite. Jums reikės kasdien atlikti įvairias užduotis (kartais sunkias, bet labai įdomias) ir rašyti ataskaitas (pvz., Viber platformoje).

Kas tai per užduotys? Jos bus susijusios su Jūsų darbu, verslu, privačiu gyvenimu, aplinkiniais, sportu ir t.t. Jus daug analizuosite savo gyvenimą ir daug planuosite įdomių dalykų!

Teks ir atsisakyti kai ko!

Visos užduotys turi būti atliktos BŪTINAI ir laiku.

Kitaip - 2 geltonos kortelės ir žaidėjas pašalinamas iš lauko!

Už kiekvieną užduotį gausit taškus. Dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų, gaus ypatingą prizą!

Bendrame čate Jus visada gausite pagalbos, patarimo, palaikymo!

 

 

 

 

 

KOKIOS UŽDUOTYS GALI BŪTI?

 

Perskaityti tam tikrą knygą arba peržiūrėti tam tikrą filmą. Išvalyti savo spintą ir atiduoti nenaudojamus daiktus nepasiturintiems žmonėms, sportuoti kasdien, sudaryti pasimatymų su mylimu žmogumi grafiką ir laikytis jo ir t.t. Svarbiausia sąlyga - Jus privalote NORĖTI KEISTIS. Svarbiausia - Jus įsiklausysite į savo norus, į savo svajones ir sudarysite konkrečius planus,

kaip pasiekti savo tikslų

 

 

 

NUO KO PRADĖSIME?

 

Jus gausite anketą su klausimais. Iš Jūsų atsakymų suprasime, kaip dirbti būtent su Jumis.

Visas tolimesnes instrukcijas gausite palaipsniui.

 

 

AR ESATE PASIRUOŠĘ KEISTIS? 

 

Ryžtingiausi žmonės gauna geriausius pasiūlymus! Jie tampa lyderiais!

 

 

 KAINA  - 100 eurų (dalyvaujant "gyvai")

- 50 eurų už įrašus (gausit visus įrašus)

 

 

 

 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Laura, Rodas (Graikija)

Matau, kad labai daug skyriau dėmesio savęs analizavimui, atradau savo gerų ir blogų savybių, radau savo negatyvus, nusistatymus. Daug teigiamu emocijų, energijos, geros nuotaikos. Trūksta tikriausiai dar motyvacijos tikslams siekti. 

Palaipsniui jaučiu, kad atsikratau senu blogu įpročiu, aišku ne viskas iš karto, bet jaučiu kad labiau ėmiau save kontroliuoti, atsirado nauju geru įpročiu, kurie išstūmė senuosius pvz. net nėra kada ir nesinori žiūrėti tuščiai televizoriaus, nes noriu paskaityti įdomia knyga, ar tiesiog išeiti pasivaikščioti.

 

 

 

Vlada, Klaipėda (Lietuva)

Įspūdžiai apie maratoną:

Kai tik aš pradėjau gauti kasdienes užduotis, reikalų padaugėjo, bet tuo pačiu aš pradėjau spėti daryti daugiau.

Kažką jau girdėjau anksčiau, kažkas užsimiršo, ir labai padėjo tai, kad prisiminiau apie tam tikras technikas. Pradėjau daug „kapstytis“ savyje. Iš pradžių pagalvojau, kad labai daug rašybos. Bet aš supratau, kad aš visgi moku svajoti, moku rasti savyje teigiamų ir neigiamų bruožų, kaip aš galiu kažko pasiekti. Atrodo, kad galėčiau apie tai pagalvoti pati, bet būtent maratono metu aš visą tai suvokiau. Tikiuosi, kad tai padės man ateity... 

 

 

Olga, Kuliai (Lietuva)

Patiko tai, kad teko „pasirauti“ savyje, suprasti savo baimes ir norus. Išmokau geriau išdėlioti prioritetus. Paaiškėjo, kad per dieną galiu nuveikti žymiai daugiau, kai yra konkretus tikslas ir veiksmų planas. Nuostabų atliktų užduočių jausmą išgyvenu beveik kasdien. Jau neatrodo, kad šiaip sėdžiu namie. Vyras labai džiaugiasi dėl to, kad aš turiu viziją to, kuo noriu užsiiminėti. Atrodo, kad viską tai girdėjau, bet labai svarbu viską išgirsti vienu metu ir vienoje vietoje. Tas jausmas, kai parašytos ant popieriaus mintys tampa realiais pasiekimais, tiesiog nerealus, jis suteikia sparnus. Atrodo, kad aš visko pasieksiu.

 

 

 

Kas "bėga" maratoną kartu su Jumis?

      Tatjana Vasičkina

 

  • Wedding Dream Vestuvių Studijos vadovė
  • Vestuvių planuotoja, renginių organizatorė, vedėja 
  • Patirtis dirbant renginiuose – virš 15 metų
  • Knygos "Kaip ištekėti ir neišprotėti" autorė
  • Wedding New Wave konferencijos pranešėja http://weddingnewwave.com/ 
  • Wedding Business Summit 2015 dalyvė (Lietuvos atstovė) http://weddingsummit.biz/ 
  • Lietuvos Vestuvių Verslo Kongreso organizatorė http://lwbc.lt/ 
 

 

Susiekite su mumis tel. +370 608 25 625 arba El. paštu info@tata.lt ir sužinokite daugiau apie Reload Maratoną

Susiekite su mumis tel. +370 608 25 625 arba El. paštu info@tata.lt ir sužinokite daugiau apie Vestuvių Koordinatorių Mokyklą