Love Story fotosesija

Meilė yra saldi, ji yra besitęsianti, kartais romantiška, kartais aistringa, kartais apsupta gėlėmis, kartais – vėjuota ir audringa. Meilė yra skirtinga, bet mes taip norime, kad ji būtų amžina. O kas gali įamžinti Meilę visam gyvenimui? – Taip, tik pačios nuostabiausios Love Story nuotraukos!

 

Kai mes ruošiamės Love Story fotosesijai, mes turime atlikti tam tikrus “namų darbus” ir nepamiršti jų užduoti mūsų įsimylėjusių porai. Mums svarbu žinoti, kokie yra Jūsų bendri interesai, kokia yra Jūsų mėgstamiausia kavinė, koks yra Jūsų dviračių kelionės maršrutas, ką Jus norite parodyti nuotraukose – romantiką, aistrą, švelnumą arba žaismingumą. Mums viskas yra svarbu!

Love Story – tai ne įprastos įsimylėjusių žmonių nuotraukos, tai yra meno kūriniai, kurie pasakoja Jūsų meilės istoriją. Ji turi būti suprantama, bet neturi būti prozišką. Ji privalo turėti tam tikrą savitumą, bet nebūti per daug apkrauta daiktais arba dekoracijomis, nes svarbiausia yra jausmai, o visa kita – tik fonas.


Svarbu yra tinkamai pasiruošti Love Story fotosesijai, ir mes apie tai irgi būtinai Jums papasakosim. Tai tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog tai yra lengva ir paprasta. Iš tikrųjų, tai yra milžiniškas darbas, kuriam reikia ruoštis ir kurį reikia atlikti nepriekaištingai tam, kad rezultatas džiugintų Jus visą gyvenimą.­

 

Love Story nuotraukos – tai puiki galimybė papuošti Jūsų vestuvių programą. Išnaudokite kiekvieną galimybę kurti grožį aplink save!

 

Susisiekite su mumis, ir sužinokite daugiau apie Love Story pasaką

 

+370 608 25 625   info@tata.lt