Vestuvių Koordinatorių Mokykla

Mielos merginos,

Jeigu Jus svajojate dirbti vieną įdomiausių moteriškų darbų, kurti grožį ir už tai dar gauti atlyginimą – maloniai kviečiame Jus į mūsų Koordinatorių Mokyklą.

 

Vestuvių koordinavimas – tai veikla, kuri reikalauja labai konkrečių žinių ir įgūdžių, bet svarbiausia yra tik Jūsų noras.  Jei Jus galvojate, kad tai yra lengvas darbas, kad galima koordinuoti vestuvės be pasiruošimo, kad tai yra tik būdas gauti pelną  – Jus netinkate šiam darbui.

 

Tačiau jeigu Jus esate pasiruošę pastoviai mokintis ir tobulėti, jei Jus norite išmokti dirbti savarankiškai ir komandoje, mokėti priimti sprendimus, jei Jums vestuvės visada atrodydavo tikra pasaka ir Jus norėtumėte prisidėti prie jos kūrimo – mes laukiam Jūsų!

 

Vestuvių Koordinatorių Kursų Programa:

 

 • Vestuvių koordinatoriaus (VK) vaidmuo, užduotys ir misija
 • Pargindinės VK funkcijos
 • Papildomos VK funkcijos
 • Taimingo plano sudarymas
 • Force-majeure situacijos
 • Subrangovų kompanijų kontrolė ir koordinavimas
 • Kontrolės zonos (Nuotakos rytas, Vestuvių Ceremonija, Fotosesija, Banketas - visų zonų detalizavimas) 
 • Vestuvių koordinatoriaus darbo pabaiga
 • Darbinė dokumentacija 
 • Teisinis statusas (kaip įforminti savo veiklą)
 • Gebėjimas parduoti savo paslaugas
 • Savarankiškas darbas, darbas per agentūrą arba freelance
 • Vestuvių koordinatoriaus darbo finansinė pusė

 

 

Koordinatorių Kursų trukmė - 8 ak. val. (padalinta į 2 užsiėmimus)

Kursai vyksta individualiai ONLINE režimu 

Užduodami ir tikrinami Namų darbai

Išduodami diplomai

Yra galimybė atlikti praktiką ir gauti darbo pasiūlymus

Kursų kaina: darbo dienomis - 350 Eur  (savaitgaliais - 400 eur)

 

Mes patys pastoviai mokinamės, ir mes norime pasidalinti su Jumis savo žiniomis!

Mūsų nuotakos nusipelnė tik pačių geriausių Vestuvių Organizavimo komandos narių!

 

Užsirašyti į Vestuvių Koordinavimo Kursus

Vardas, pavardė  
El. paštas  
Telefono numeris  
Pageidaujama kursų data  
Kaip sužinojote apie kursus?  

Mokinių atsiliepimai 

Urtė Bujevičiūtė, Vilnius
Kursai dėstomi profesionaliai. Pateisino mano lūkesčius. Labai naudingi norint susidelioti pagrindinius koordinatoriaus darbo akcentus. Patiko, kad informacija pagrįsta realiais pavyzdžiais.
 

 

Monika Višinskaitė, Kaunas

Esu patenkinta. Prieš užsirašydama kursams, skaičiau kitus atsiliepimus, kaip kitoms patiko. Tikrai informacijos nemažai, pati Tatjana atvirai pasako tam tikras detales, kurias gal būt kita nuslėptų, bet ji neslepia, kalba atvirai, negaili patarimų. Savo vestuves galėsiu koordinuoti pati sau :D

 

Gabrielė Bružaitė, Bergenas, Norvegija
Esu Labai dėkinga už informaciją, pavyzdžius, patirties pasidalijimą. Manau panadosiu daug savo ateities vizijose.  Mokytoja superinė 👄

 

Iveta Oželytė, Kaunas

Norėjau padėkoti už tikrai informatyvius kursus, pasidalintą patirtį, šiltą bendravimą. Likau be galo patenkinta, išvykau tokia laiminga, nenusivylusi. Nesitikėjau, jog bus taip gerai. Ačiū ačiū!!! 

 

Aurelija Požytė

Reprezantyvios skaidrės, kuriose informacija pateikiama  glaudžiai, tiksliai, suskirstytas punktais. Paaiškinimas kiekvienas punktas ką reiškia,  pateiktas su pavyzdžiais. Kursai gal vyksta šiek tiek neįprastu formatu, tačiau galima įžvelgti pliusų ir minusų. Kursų vedėjos balsas skambėjo linksmai, nuteikia nuotaikingai. 

 

Dovilė Dapšauskaitė, Klaipėda

Patiko, kad maža grupė, kad buvo užduodami namų darbai, kad buvo atsakas į mūsų darbus ir labai didelis pliusas dėl praktikos galimybės. Nes kursų metu buvo iš ties daug naudingos informacijos, tačiau visuomet baisu žengti pirmą žingsnį būtent dėl praktikos stokos. Šiek tiek neįprasta buvo, kad kursai internetu, dalyvavau tokiuose pirmą kartą, tačiau visai nebloga idėja norint, kad galėtų prisijungti dalyvės ir iš kitų miestų.

 

Eglė Gedvilaitė, Gargždai

Įspūdis labai geras. Tikėjausi kitaip, bet kursai pranoko mano lūkesčius.

 

Eglė Jočienė, Vilkaviškis

Bendrai įspūdžiai geri :) Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę sudalyvauti,  tikrai buvo naudinga. 2017-ųjų sezonui Suvalkijos nuotakos turės galimybę turėti koordinatorę su puikiu šios srities žinių bagažu :)  Pačiai tikrai bus daug kur drąsiau :)

 

Lina Gvazdžiauskienė, Klaipėda

Puikus kursas, viskas informatyvu. Pranešimas nebuvo sunkiai suprantamas. Pranešėja kalbėjo aiškiai, su gyvenimiškais pavyzdžiais. Jautėsi, kad ne gaila pasidalinti savo patirtimi, patarimais bei subtilybėmis. Viskas labai puiku. Labai džiaugiuosi, kad Jus radau.

 

Valerija Petrova, Klaipėda

Kursai buvo dėstomi su noru dalintis informacija su kitais žmonemis, informacija pateikiama konkrečiai ir profesionaliai. Patiko Jūsų požiūris į šitą darbą, kuris duoda pasitikiejimą, atsakuomybę ir didžiulį interesą. Kurse buvo pasakyta viskas kas yra svarbu darbui!

 

Aleksandra Trofimova, Vilnius

Intensyvus, informatyvus kursas. Negaliu pasakyti, kad labai daug ko nežinojau, tačiau tikrai buvo detalių, į kurias buvau atkreipusi nepakankamai dėmesio. Rekomenduoju visoms koordinatorėms – tiek naujokėms, tiek patyrusioms, nes kiekvienos praktika yra skirtinga, ir sužinoti kitų praktikoje buvusias situacijas yra labai naudinga. Tikrai vertingas kursas ir produktyviai praleistas savaitgalis.

 

Kas dėsto kursus?

       Tatjana Vasičkina

 

 • Wedding Dream Vestuvių Studijos vadovė
 • Vestuvių planuotoja, renginių organizatorė, vedėja 
 • Patirtis dirbant vestuvėse – virš 17 metų
 • Knygos "Kaip ištekėti ir neišprotėti" autorė
 • Wedding New Wave konferencijos pranešėja http://weddingnewwave.com/ 
 • Wedding Business Summit 2015 dalyvė (Lietuvos atstovė) http://weddingsummit.biz/
 • Lietuvos Vestuvių Verslo Kongreso (LWBC) organizatorė http://lwbc.lt/ 
 

Susiekite su mumis tel. +370 608 25 625 arba El. paštu info@tata.lt ir sužinokite daugiau apie Vestuvių Koordinatorių Mokyklą

Susiekite su mumis tel. +370 608 25 625 arba El. paštu info@tata.lt ir sužinokite daugiau apie Vestuvių Koordinatorių Mokyklą