Kodėl vedame apmokymus?

Dažnai išgirstame tokį klausimą: kodėl vedate apmokymus? Kam jus patys sau auginate konkurentus?

 

Ar tai yra tiesa?  Visiška tiesa! Tačiau tam yra savo priežastys.

 

Kada Jus paskutinį kartą buvote vestuvėse ir matėte vestuvių planuotojų arba koordinatorių darbą? Iš tikrųjų, gal visai neseniai – pavyzdžiui, šią vasarą. Tačiau, ar Jums patiko tų žmonių darbas? Ar Jus norėtumėt, kad tie žmonės planuotų ir koordinuotų Jūsų šventę? Jei atsakymas yra TAIP, puiku! Jums pasisekė. O jeigu ne?

 

Kas yra tos „planuotojos“ ir „koordinuotojos“? Iš kur jos atsiranda. Atsakymas paprastas: vieną-kitą kartą mergina padeda draugėms pasiruošti vestuvėms, o toliau mano, kad patirties pakanka ir galima iš to uždirbti pinigus.

 

Kokie dar apmokymai? Nieko sudėtingo nėra – patikrinti, kad visi atvyktų į vietą ir būtų išdėliotos stalo kortelės. Viskas. Anaiptol!

Žmogus, kuris rimtai užsiiminėja bet kokią veiklą, žino, kad mokytis reikia pastoviai. Visų pirmą, turi būti tam tikrų siauros specializacijos žinių pagrindai.

O vėliau – pastovus tobulėjimas.

 

Vestuvių planuotojų darbe yra 90 proc. sisteminio darbo, ir tik 10 proc. kūrybos. Kas tai neigia, tiesiog niekada nebuvo susidūręs su tikru vestuvių planuotojų darbu. Štai kodėl taip svarbu ŽINOTI daugybę gudrybių ir mokėti jas naudoti praktikoje.

Tai kam gi mes tas žinias taip noriai atiduodame kitiems žmonėms? Geras klausimas.

 

Pastaruoju metu atsiranda vis daugiau „pseudo“ planuotojų, kurios gadina ne tik savo, bet ir savo kolegų reputaciją. Mūsų tikslas – tobulinti visą vestuvių planuotojų ir koordinatorių rinką, kad vartotojai (t.y. nuotakos ir jaunikiai) gautų kuo daugiau kokybiškesnių paslaugų.

 

Kuo daugiau atsakingų ir išmokytų vestuvių planavimo kūrėjų dirbs mūsų rinkoje, tuo daugiau žmonės pasitikės jomis. Tuo daugiau gražių švenčių ir laimingų porų bus kasmet.

 

Viskas yra labai paprasta! Mes norime, kad vestuvių planavimo kultūra būtų vystoma ir mūsų šalyje, o ne tik „pasiekiama“ per užsienio žurnalus ir TV laidas.

 

O kaip su konkurencija? Mes mylime savo konkurentus, nes jie neduoda mums šansų atsipalaiduoti ir nusiraminti. Kuo didesnė konkurencija, tuo geriau mūsų klientams – jie turi iš ko pasirinkti! O tai reiškia, kad laimim mes visi!

 

     Tai kas gi yra ta VESTUVIŲ KOORDINATORIŲ MOKYKLA?