Vestuvinė floristika ir dekoras

Laimei, dauguma žmonių, kurie kreipiasi į mus dėl savo vestuvių organizavimo, supranta, kodėl kruopščiai suplanuoti floristiniai sprendimai yra be galo svarbūs šiuolaikinėse pokyliuose.

 

Tikriausiai niekas taip nedžiugina akių, kaip taisyklingai sukomponuotos prabangios gėlių kompozicijos, kurios įsimins ilgam fotografų ir vaizdo operatorių darbo dėka.

 

Kiekviena puokštė – tai atskira istorija, kurios neįmanoma pakartoti, o Nuotakos puokštė – tai išskirtinė Meilės pasaka, kurioje persipina išpuoselėti žiedai nuostabiame dekoro sūkuryje. Mus neįkvėpina banalūs gėlių sprendimai, mūsų nuotakos reikalauja išskirtinumo ir privalo turėti tik pačias gražiausias pasakas savo rankose.

Svarbiausia – subtilaus dekoro ir elegantiškų gėlių kompozicijų dėka sukurti nepakartojamą stilių, kuris atspindėtų Jūsų poros asmeniškumą. Čia būtina pabrėžti, jog kokybė žymiai svarbesne už kiekybė – viskas turi būti paruošta skoningai ir nepriekaištingai.

 

Šventiniai pakvietimai, stalo kortelės, svečių susodinimo planas, personalizuotos dovanos ir kiti poligrafiniai darbai – tai smulkmenos, kurios daro Jūsų vestuvių vaizdą bendru ir vientisu.

­Norite išskirtinių vienetinių rankų darbo dekoro elementų ir paskutinių mados tendencijų įgyvendinimo Jūsų vestuvėse – viskas yra įmanoma, nes mūsų tikslas yra – patenkinti Jūsų lūkesčius ir net pranokti juos. Tobula vestuvių diena privalo būti dekoruota skoningai ir stilingai. Nė kaip kitaip!

Be abejo, prabangi floristika ir stilizuotas vestuvinis dekoras negali būti pigūs, tačiau čia ir slypi mūsų paslaptis: mes mokame padaryti taip, kad rezultatas būtų kuo puikiausias, o suma, išleista tam tikslui pasiekti, pilnai tenkintų mūsų užsakovus.

 

Susisiekite su mumis, ir sužinokite daugiau apie vestuvinę floristiką ir dekorą, kurie suteiks Jūsų šventei išskirtinumo!

 

Tel. +370 608 25 625, info@tata.lt