Enter your text here

gallery/paslaugos_top7

Vestuvių šou-programa

Vestuvės – tai šventė, kuri taps viena įsimintiniausių dienų ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams. Visa vestuvių dienos programa privalo būti suplanuota tobulai, kad viskam būtų skiriamas pakankamas dėmesys: daug meilės, romantikos, šypsenų, šiek tiek laimės ašarų, skanios vaišės, bendravimas su artimais žmonėmis ir, be abejo, įdomi šou-programa, kuri leis Jums ir Jūsų svečiams šauniai praleisti laiką ir atitrūkti nuo kasdienės rutinos.

gallery/show2
gallery/show1

Mūsų ruošiamos šou-programos neleis Jums nuobodžiauti, o mes suplanuosime atlikėjų pasirodymus taip, kad Jus nepavargtumėt nuo programos, ir nesijaustumėt lyg esate koncerte.

 

Daug tikrų emocijų, profesionalūs atlikėjai, puiki režisūra, tyras garsas ir nepriekaištingi techniniai sprendimai – visa tai sujungiama į vientisą šou-programa, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius ir atitiks bendrą vestuvių stilistiką ir koncepciją.

 

Šou-programa – tai nėra skirtingų koncertinių numerių sujungimas į kelių valandų pasirodymą. Mūsų tikslas – kiekvienoms vestuvėms suteikti tam tikro išskirtinumo, ir mūsų šou-programa yra puikus Jūsų vestuvių akcentas, o ne “pagrindinis patiekalas”. Svarbiausia – skonis ir stilius.

 

Į šou-programą gali būti įtraukta: gyvo garso muzikiniai atlikėjai, šokėjai, žonglieriai, iliuzionistai, muilo burbulų šou, lazerių bei ugnies šou, smėlio šou ir daug kitų šou elementų, kurie pabrėš Jūsų vestuvių individualumą.

 

 

gallery/show3

Profesionalūs vestuvių vedėjai, muzikantai ir įvairūs atlikėjai, kuriuos vestuvių organizatoriai sumaniai apjungia į bendrą spalvingą šou-programą, sukurs neįprastą šventinę nuotaiką Jums ir Jūsų svečiams, kurie dar ilgai kalbės apie Jūsų vestuvės.

 

Susisiekite su mumis, ir kartu mes sukursime pačią tinkamiausią Jūsų vestuvėms šou-programą.

 

Tel. +370 608 25 625, E-mail: info@tata.lt